O Firmie

Opis doświadczenia deweloperskiego BAUTER SP. Z O.O.

Jako firma Techeuromont Adam Trzeciak istniejemy od 2007 roku. W 2009 roku oddaliśmy do użytku budynek usługowo - mieszkalny, który stanowi siedzibę naszej firmy i mieści się w Kępnie przy ul. Wrocławskiej 67. W roku 2012 oddaliśmy do użytku budynek usługowo-handlowy „Stara Wozownia” Budynek ten mieści się w centrum miasta Kępna. Jest to budynek, za który otrzymaliśmy wiele wyróżnień i gratulacji min. od Senator RP Andżeliki Możdżanowskiej oraz od Burmistrza Miasta i Gminy Kępno. Jest chwalony jako obiekt stanowiący wizytówkę miasta pod względem architektonicznym i wizualnym. W roku 2010 została utworzona firma Draft Inwest sp. z o.o. w której posiadamy 50% udziałów. Jako spółka Draft Inwest stworzyliśmy dwie inwestycje:

Budynek przy ul. Jasnej w Mianowicach, pięciokondygnacyjny z windami, posiadający 32 funkcjonalne mieszkania z miejscami parkingowymi, garażami i ogrodzonym terenem. Oddany do użytkowania w grudniu 2013 roku.

Drugą inwestycją był budynek pięciokondygnacyjny przy ul. Radosnej w Kępnie, posiadający 47 mieszkań, windy, garaże, ogrodzony teren. Budynek jest oddany do użytkowania w maju 2016 roku.

Na kolejną inwestycję pod nazwą Osiedle Grafitowe utworzona została spółka BAUTER Sp. z o.o. Nowa inwestycja mieści się przy ulicy Grabowskiej w Kępnie. Będzie to osiedle składające się z trzech budynków, w sumie 116 mieszkań. Pierwszy budynek pięciokondygnacyjny posiadać będzie 33 mieszkania, które będą oddane do użytkowania w październiku 2017 roku. Budynek będzie posiadał windy zjeżdżające do garaży i piwnic, miejsca parkingowe, plac zabaw dla dzieci oraz zewnętrzna siłownia. Cały teren osiedla będzie ogrodzony.

Działając na wielkopolskim rynku nieruchomości od kilku lat, naszą pracę cechuje solidność, terminowość i przede wszystkim wysoki standard wykonania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów budujemy domy i mieszkania wygodne, funkcjonalne i ponadczasowe.

Kapitał jakim dysponujemy daje naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa oraz pewność ,że nasze inwestycje są godne zaufania.

Wykonując nasze projekty współpracujemy z najlepszymi firmami po to aby całokształt naszej pracy spełniał najwyższe wymagania naszych Klientów.

Dla nas budowanie to tworzenie nowych rzeczy w najwyższej jakości.

Polecam obejrzeć galerię naszych prac na stronie internetowej www.bauter.net.pl

Nasz Zespół

KONTAKT

PREZES

Adam Trzeciak

BIURO SPRZEDAŻY

Tel: 602 722 948
e - mail: arena@arena.222.pl

facebook

Newsletter